Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ronny

Ronny-Border kolie  

Narodil jsem se 18.listopadu 2009 v Kozí farmě Vidče

Otec CAR Sualena : rodokmen bohužel byl smazán

Matka : Dora : rodokmen bohužel byl smazán

V prezentaci jsou mí rodiče a vše kolem mě.

Prezentace : Když jsem se narodil a přišel domů  ronny-rodokmen.jpg

a pak můj celý první rok najdete mezi prezentacemi tady

Jsem velký mazel.Jako štěně jsem byl pořádně zlobivý, doma jsem rozkousal na co jsem přišel,ale jen proto, že jsem nechtěl být sám. V 8 měsících mě zlobení přešlo a nyní jsem prý kluk zlatý a na borderku velmi klidný.

Jsem hlavně velký turista, běhám s páníkama po horách , nejraději s běžkama ,nebo u kola. Na horách v zimě mě každý obdivuje kolik kilometrů naběhám.

Také jsem zkoušel pást ovečky,ale jak jsem si pasení trénoval sám na sousedovic ovečkách,raději jsme s pasením přestali. Ovládám základy agility, doma máme malé domácí. A z dalších základních povelů umím hooodně. Sedni, lehni,ke mě, sudy,mrtvolku,panáčka,pac,ťap,otoč,oběhni,noha.......je toho moc . Také umím sundavat ponožky, zavírat dvířka,... ale nejraději chytám tenisáky, těch mám plný koš a umím si je po sobě i uklidit. Tady jak je chytám,asi nahradím brzo Čecha :-)

Jsem velice učenlivý,ale nejvíce ze všeho sportovec . Běhám s páníkama na běžkách a u kola a s páníkem na běžkách běh přímo dálkový. 30 km je pro mě hračka. A to běhám na volno, nešlapu do stopy a do kopce ještě stihlu prozkoumat okolí. Na horách mě všichn i obdivují jaký jsem borec a páníci jsou na mě pořádně pyšní. Nelekám se ani pořádných mrazů jako jsou letos a sníh přímo miluji.

Své páníky mám velice rád,horší je to s Endym, na kterého žárlím a na kočky vlastně také

cervenec6a.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 S mou novou kamarádkou a společnici jsem se seznámil po týdnu, kdy jsem trucoval a nechtěl Niki ani vidět. Nyní jsme kamarádi, i když si s ní hraju zásadně jen když mě nikdo nevidí- jen doma . Venku dělám, že není, ale jak se k ní přiblíží cizí hafan,hned si jí hlídám.

Vlastnosti Ronníka , jak jsem je popsala v březnu 2013 :  V tomto článku

 
 

 

Kontakt

Ronny + Nikita

Kunčice pod Ondřejníkem


Statistiky

Online: 1
Celkem: 111805
Měsíc: 413
Den: 9